Legyen megbízható, aki mellett el tudom magam kötelezni, s aki távlatokban gondolkodik bennem is! Olyan, aki mellett képességeimet csillogtathatom, és aki megfelelő körülményeket biztosít ahhoz, hogy feladatomat a lehető legmagasabb színvonalon elvégezhessem. Aki megpróbál megtartani ha leszakadnék, aki észreveszi, hogy bár a nagy egésznek csupán egy kicsi része vagyok, létem elengedhetetlen ahhoz, hogy minden tökéletesen működjön.
Jelige : HUMAN MATRIX

Cafeteria: Sárga, lila, natúr, piros...

Választanál de nem tudsz?

Ha Cafeteria rendszerben gondolkodsz, nem kell, hogy csupán az egyik elem mellett tedd le a voksodat. Igényeidnek megfelelően, rugalmasan összeállíthatod a saját csomagodat, hogy a lehető legjobban tudd kihasználni a rendelkezésre álló keretedet.

Az összetevők megtalálhatók benned ahhoz, hogy sikerrel oldd meg problémáidat. Csak össze kell keverni egy kicsit az önvizsgálatból, kicsit a megértésből, hozzáadni egy csipetnyi elszántságot, megfűszerezni a magadba vetett hittel, leönteni a lehetőségeiddel, és a belső tüzeden jól átsütni...
Vigyázz, ne keverj hozzá halogatást, és óvakodj az elhamarkodott ítéletektől... !
A szakács TE MAGAD VAGY, a coach mindössze a „kiskuktád”, csupán feltárja előtted az alapanyagaid végtelen sokaságát.

Az igazi csapatmunka olyan, mint egy nagyszerű zenemű. Szólhat az összes hangszer egyszerre, mégsem versenyeznek egymással. Egyenként különféleképpen hangzanak, különféle dallamokat szólaltatnak meg, különböző időben tartanak szünetet, mégis egy egészként hoznak létre csodálatos hangzást - szinergiát.

„Az állatok szeretete egyetemes érzés, valamennyi ember találkozott vele. Azáltal, hogy szeretjük, és megértjük az állatokat, meglehet, mi emberek is jobban megértjük egymást” (ismeretlen)

Mi hisszük, hogy nem csupán megértjük, hanem jobban, hatékonyabban tudunk együtt dolgozni, létezni is. Tréningjeinken a lovat, e csodás állatot hívjuk segítségül a lehető legtökéletesebb eredmény elérése érdekében. A hatást leírni nehéz. Meg kell tapasztalnod!

Állásajánlatok

Szűrés Beállítása
Mégsem

  Szűrő: -

1 Quality system engineer Terület: Mûszaki/mérnöki tevékenység, Vas Dátum: 2024-10-16
Kód: 1962
Feladatok
  • Ensures with his/her supervisor that the requirements of the relevant standards and guidelines are dealt with: relevant cGMP, ISO 9001 - Quality Management System (QMS), ISO 15378 - Primary Packaging Pharmaceuticals, ISO 13485 - Medical Devices, pharmacopoeias and other guidelines in the pharmaceutical environment.
  • ISO 9001, ISO 15378, ISO 13485 - maintenance of certification status, monitoring of requirements, taking actions Participation in improvements, preparation for the audits, maintenance of the documents, managing changes.
  • Support for planning and conducting internal audits, creating (+following up) the associated audit reposts and CAPA items, creation and monitoring / updating of the annual Internal Audit Program.
  • Owner of CAPA management tool (software for CAPA management) and the related process. Issuing CAPAs, reviewing and approving CAPA results.
  • Supporting maintenance of Document management system based on the Process Map
Elvárások
  • BSc or MSc in the field of any engineering or nature science, quality management, food or pharmaceuticals
  • Quality experience in a manufacturing environment, minimum of 5 years in Quality Management System
  • Good command of English
  • Deviation and problem solving skills
  • High proficiency in QMS standards, including ISO 9001; advantage: ISO 13485, ISO 15378 GMP and other pharmaceutical guidelines, SAP
  • M365 knowledge
  • Experience regarding auditing (internal or supplier)
Egyéb